אודותינו


מסר אישי מסרג'יו:
"את בית הספר הגבוה לעיצוב שיער הקמתי לפני כשלושים שנה, במטרה לאפשר לכל מי שרוצה בכך ללמוד את שיטות העבודה המתקדמות ואת כל הסודות המקצועיים בתחום של עיצוב שיער.
כבר בתחילת דרכי כמעצב שיער, שמתי לב לכך שספרים מאוד לא אוהבים לתת מהידע שלהם לאחרים. למעשה יש להם נטייה לשמור מכל משמר על הטכניקות שלהם ועל הסודות המקצועיים בתחום של עיצוב שיער. לדוגמה, בזמן שעבדתי כמתמחה אצל מעצב שיער מוביל, בכל פעם שניסיתי להסתכל עליו בזמן העבודה כדי ללמוד טריק או שיטת עבודה, הוא היה מיד מבקש ממני משהו במטרה לגרום לי להתרחק מהמקום, כך שלא אוכל ללמוד ממנו שום דבר...
אני זוכר שהבטחתי לעצמי שאני אנהג אחרת ואעשה כמיטב יכולתי להעביר כל דבר שאני לומד לאחרים. בהמשך עבדתי כמדריך מטעם חברת וולה וחברת לוריאל, ושמתי לב שבמהלך ההדרכות שהעברתי לספרים, כמה הצימאון לידע גדול.
כך נולד הרעיון של המכללה לעיצוב שיער.

המכללה קיימת כבר 30 שנה. עד כה הכשרנו (אני וצוות המכללה המקצועי והמסור) כ-3000 תלמידים. חלק גדול מהם השתלב בעבודה במספרות, רבים פתחו מספרות משל עצמם ויש שהפכו למעצבי שיער מפורסמים וידועים מאד.
אני מתחייב שאנו נעשה הכל כדי להעביר לך את כל הידע, הטכניקות והסודות המקצועיים בתחום. אני מבטיח לעשות זאת בשיטת למידה ייחודית, קלה ואישית, במטרה להפוך גם אותך למקצוענ/ית בתחום.
שלכם,
סרג'יו זנזורי"


סגל המכללה:

קצת על לימוד עיצוב שיער

עיצוב שיער הוא תחום נכבד במלאכת עיצוב התדמית אשר מכיל בתוכו אלמנטים ופרטים שונים. בדומה לשאר מקצועות העיצוב, כדוגמת עיצוב פנים ועיצוב מוצר, עיצוב שיער אמור לשדר מסר מסוים מצד אחד ולהיות פרקטי ויעיל מן הצד השני. עיצוב שיער בחיי היומיום אמור לשרת את הלקוח או הלקוחה כך שיהיו מרוצים, ואין זה דומה לאותן תסרוקות ותספורות שאנו רואים בתצוגות האופנה.

לימודי עיצוב שיער בבית ספר לעיצוב שיער סרג'יו מעניקים לסטודנטים ידע והכשרה בטיפוחו ובטיפולו של השיער. מטרת לימוד עיצוב שיער והספרות היא להכשיר מעצבי שיער מוכשרים ויצירתיים באיכות גבוהה בתחום זה.
לימודי עיצוב שיער מכילים קורסים שונים במגוון נושאים הקשורים לשיער ולעיצובו. הלימודים מושתתים הן על שיעורים תיאורטיים ועל שיעורים מעשיים והתנסות פיזית. על פי רוב, השיעורים התיאורטיים מקנים ידע מבחינת התאמות צבעים לשיער, שימוש בחומרים השונים איתם עובד מעצב השעיר, הדרכות של המותגים המובלים בתחום והכרת הציוד איתו יעבדו.
המוסדות לעיצוב שיער מעניקים לרוב לסטודנטים לעיצוב שיער ערכת ציוד מקצועי עם הרשמתם לקורס ובתוכה בין היתר, פן, מספריים וראש בובה עליו ניתן להתאמן.

סרג'יו בית ספר לימוד עיצוב שיער מציע שירותי השמה ומציאת עבודה במספרות ובמכוני טיפוח עבור בוגריו.

סרגי'ו מכללה ללימוד עיצוב שיער שוכן בראשל"צ מרכז , רח' הרצל 75 , מול תחנה מרכזית הישנה.צור קשר

בואי להרשם במכללה לעיצוב שיער סרג'יו בראשל"צ, השאירו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.

רשימת תפוצה

הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו עדכונים.

חדשות ועדכונים
Web Statistics