בית ספר לספרותבית ספר לספרות בדרך למקצוע מכניס!

כולנו מכירים את מקצוע הספרות, ואין כמעט מי מאתנו שלא משתמש בשירותים אלו. בעבר ספרות היה נחשב למקצוע פשוט, מקצוע שלומדים אותו כשאין משהו אחר ללמוד אך כיום תחום הספרות הוא כבר הרבה מעבר לזה, היום ספר מקצועי הוא לא פחות ממעצב שיער. אם את או אתה מחפשים בית ספר לספרות אתם בדרך למקצוע הנכון, מקצוע שהוא גם מעניין, גם משתנה ומתקדם כל הזמן, ובסופו של דבר גם מכניס למי שלוקח אותו ברצינות ומתמקצע כל הזמן. בית הספר לספרות סרגיו בית ספר לעיצוב שיער הוא מהמובילים בארץ.
 

למה ללמוד היום את המקצוע?

כי הטכניקות והטכנולוגיה שהייתה פעם כבר שונה לגמרי היום. כפי שציינו בעבר ספר היה צריך מסרק, מספריים ומקסימום פן, והיום ספר שהינו מעצב שיער לכל דבר כבר צריך לדעת עוד הרבה יותר ולהתאים את עצמו לדרישות העכשוויות. בית ספר לספרות שמכבד את עצמו יודע איך להעביר לסטודנטים את החומר תאורטית בצורה טובה, אך להתנסות אין תחליף וצריך לצבור ניסיון, ניסיון שמתחיל עם בית ספר לספרות ברמה הגבוהה ביותר.

בית ספר לספרות מקצועי

ליום יום ולאירועים מיוחדים

אם אתם מחפשים בית ספר שמומחיותו היא לימודי עיצוב שיער אתם נכנסים לשני תחומים. האחד, לימודי עיצוב שיער בשגרה, איך לגרום ללקוח או ללקוחה שלכם לצאת אל העולם לאחר הטיפול ולהרגיש הכי יפים והכי מושכים. מעבר לכך ישנם האירועים המיוחדים שבחיים כמו חתונה, בר מצווה או כל אירוע אחר, וחלק מהתארגנות לאירוע כזה הוא טיפול אצל מעצב שיער. אז אם אתם רוצים לדעת להתאים עיצובים שונים ללקוח עצמו ליום יום ולאירועים מיוחדים בית ספר סרגיו לעיצוב שיער הוא בדיוק מה שאתם צריכים.
 

למה דווקא בסרגיו בית ספר לעיצוב שיער

כי סגל המדריכים הוא מהמנוסים בארץ, וכי החומר הנלמד בו הוא העדכני ביותר. בנוסף, שלושים שנה של ניסיון שבהם הוכשרו אלפי תלמידים שרובם עוסקים בהצלחה במקצוע, הם ההוכחה לרמת הלימודים אצלנו. בית ספר לספרות זה סרגיו. פנו אלינו עכשיו ונשמח לענות לכם על כל שאלה באשר היא!


צור קשר

בואי להרשם במכללה לעיצוב שיער סרג'יו בראשל"צ, השאירו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.

רשימת תפוצה

הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו עדכונים.

חדשות ועדכונים
Web Statistics