החלקה יפנית בישראל
החלקה  יפנית בישראל: להיט - כמו בעולם כולו!

החלקה יפנית נחשבת להיט במדינות רבות בעולם. החלקה יפנית בישראל הפכה למבוקשת ופופולארית כמו במקומות רבים אחרים ברחבי העולם. היום, אלפי נערות ונשים מגשימות חלום ויכולות להתהדר בשיער חלק, משיי ורך, בדיוק כמו שתמיד חלמו. החלקה יפנית בישראל היא תחום מפותח, ותעשייה שלמה עוסקת בשיטה חדשנית ומתקדמת זו. המיוחד בשיטת החלקה זו, הוא שהיא אינה פוגעת בשיער, ומצליחה להותיר אותו רך ונעים למגע. השיער גם נראה נפלא, וגם מרגיש נפלא, זאת בהתאם לעדויות של נשים שעברו את ההחלקה.
 

 

החלקה יפנית בישראל הפכה בעקבות ההצלחה לתחום לימוד מבוקש, וכעת רבים הם המעוניינים להתמקצע וללמוד את רזי ההחלקה. תנאי בסיסי להצלחתה של החלקה יפנית בישראל, ובכלל בעולם,  הוא לדעת לאבחן נכון את סוג השיער. לכל אחת מאיתנו שיער שונה באופיו ולכן לא לכל אחת מאימה שיטת החלקה זו. מעצב שיער מקצועי ומיומן ידע לאבחן נכון האם השיער מתאים להחלקה יפנית ומה תהיה מידת ההצלחה האישית. טביעת העין של מעצב השיער היא קרדינאלית, ובה למעשה תלויות התוצאות של הליך זה.
 היכן ניתן ללמוד החלקה יפנית בישראל?

בתי הספר הם רבים ושונים, ומובן כי כדאי לעשות חשובים ולבחור בבית ספר מקצועי אשר הוכיח את מקצועיותו בהכשרת תלמידים רבים. אצל סרג'ו מעצב השיער, ניתן ללמוד על החלקה יפנית בישראל בהתאם לתכנית לימודים ברורה ומסודרת. כל הקורס ניתן  על ידי מעצבי שיער מעולים  שעברו השתלמויות בשיטת החלקה יפנית במספרות מורשות בלבד.  נמסר ממספרת סרג'ו כי עם סיום הלימודים, המומחים מקבלים תעודה המעידה על כך שהם מורשים לביצוע החלקה יפנית בישראל. מומלץ לפנות למספרה על מנת להתעדכן במועד פתיחת הקורס הקרוב.צור קשר

בואי להרשם במכללה לעיצוב שיער סרג'יו בראשל"צ, השאירו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.

רשימת תפוצה

הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו עדכונים.

חדשות ועדכונים
Web Statistics