החלקה יפנית


מעטות השיטות המאפשרות לאדם מעט כל כך להתנגדות כמו שיטת ההחלקה היפנית. אבל, המציאות היא כזו כי לשיטת ההחלקה היפנית יש מעט מאד חסרונות- ורובם המכריע לא באמת חסרון אם מביטים עליהם באופן מפוכח.

עכשיו, בואו נדבר על החלקה יפנית יתרונות ויישומים לכל אותן מקורזלות שבנינו- שמעוניינות לשם שינוי לחוות את חווית ההתארגנות בבוקר כחוויה מהירה, נעימה ובעלת תוצאה מושלמת, מידי בוקר בבוקר.
 מה זה החלקה יפנית?


למעוניינות להחליק את שערן- בין אם הוא חלק אך נפוח, גלי, מתולתל או מקורזל ממש- יש שלל אופציות בשוק ההחלקות היום: החל ממחליק שיער ביתי, דרך פן בבית או אצל הספר ועד להחלקות קבועות יותר כגון החלקה צרפתית, ברזילאית או יפנית.

לדידי, לתהליך של החלקה יפנית יתרונות כבירים על פני ההחלקות האחרות. קודם כל מדובר על החלקה לזמן ארוך יותר מההחלקות הזמניות כגון פן או מחליק שיער ביתי- לא מדובר על התעסקות מעיקה של דקות ארוכות כל בוקר, אלא טיפול (או מספר טיפולים) במכון שלאחריהם תשומת הלב שתצטרכי להקדיש לשיער שלך בבוקר היא מינימאלית ביותר.
 

לא רק מחליק, גם מבריא


לתהליך החלקה יפנית יתרונות בריאותיים בנוסף ליתרונות עיצוב: חומרי ההחלקה מכילים גם חומרי הזנה וטיפוח לשיער שיכולים לשקם שיער פגום. זאת, בתנאי שמדובר בבעל מקצוע בעל ניסיון וידע בתהליך, כמובן. חומרי ההחלקה אסורים במגע עם הקרקפת ועלולים לגרום לנשירה אם נעשו ע"י ספר או מעצב שיער אינו מנוסה. לעומת זאת, אין קשר בין נשירת שיער לבין החלקה יפנית כאשר היא נעשית כהלכה.

חשוב לציין כי אולם מגוון רחב של סוגי שיער יכולים לעבור החלקה יפנית, הרי ששיער פגום מהבהרה או גוונים לרב לא יוכל לעבור אותה, מחשש לפגיעה בשיער ונשירה.
 

סיכום יתרונות


ההחלקה היפנית יכולה לשקם את השיער שלך, היא נותנת לך מראה חלק, מבריך וישר כל בוקר, כאילו היה שיער חלק מאז ומעולם. התחזוק היחיד שתצטרכי לעשות הוא החלקת השורשים שלך, כששיער חדש יצמח- שמפואים מיוחדים, מניעה מכניסה לים או לבריכה והגבלה מבחינת עיצובי שיער כמו בייביליס ופן חיצוני לא רלוונטיים עבורך.

שיער חלק כמו באופן טבעי וגם מתייחסים אליו ככזה. החסרון היחיד הוא ההתמכרות לקלות ההתארגנות בבוקר והעלות הכספית של ההתמכרות הזו לאורך שנים.


צור קשר

בואי להרשם במכללה לעיצוב שיער סרג'יו בראשל"צ, השאירו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.

רשימת תפוצה

הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו עדכונים.

חדשות ועדכונים
Web Statistics