לימודי החלקותלימודי החלקות – מיפן ועד ברזיל

אין זה סוד שאחד הנושאים החמים ביותר בתחום של עיצוב שיער הוא נושא ההחלקה. נשים רבות בוחרות להחליף את סגנון עיצוב השיער המקורי שלהן, הסגנון הגלי או התלתלים לשיער חלק, בין אם מדובר בהחלקה יפנית או בין אם מדובר בהחלקה ברזילאית. יש לכך שתי סיבות עיקריות, הראשונה היא רצון לעשות שינוי, ליהנות מסגנון שיער חדש וייחודי, הסיבה השנייה היא, שאם עושים החלקת שיער, יש צורך להתעסק פחות עם השיער. זאת להבדיל משיער גלי או תלתלים אז יש צורך כל הזמן להתעסק איתו ולטפח אותו בצורות שונות, דבר שגם גורר זמן וגם מצריך עלויות לא קטנות. לכן, כל מעצב שיער חייב לעבור מסלול של לימודי החלקות באופן מקצועי, זאת על מנת שהוא יוכל להציע ללקוחות שלנו אפשרות לעשות החלקות שונות. מעצבי שיער רבים, בין אם מדובר במעצבי שיער ותיקים שלא התנסו בעבר בהחלקות יפניות או אחרות, וכן מעצבי שיער מתחילים בוחרים במסלול של לימודי החלקות, כך הם יכולים להשתלב בתחום וליהנות מאפשרות להציע ללקוחות שלהם מגוון רחב יותר של שירותים.

לימודי החלקות

מה לומדים במסגרת לימודים אלו

לימודי החלקות כוללים עבודה מעשית במסגרתה מקבלים כלים כיצד לבצע החלקות שיער מסוגים שונים. לומדים להבדיל בין החלקה אחת לשנייה, וכן לומדים כיצד לעשות כל החלקה באופן מקצועי ומלא. בנוסף לומדים בלימודים אלו, כיצד לשמר את ההחלקות לאורך זמן, כיצד להדריך את הנשים לטפח את השיער בזמן ההחלקה וכיצד לשמור עליה בתנאי מזג אוויר שונים ובאילו תכשירים להשתמש.

לימודי החלקות

מי מלמד את התחום

את התחום של ההחלקות מלמדים מעצבי שיער מקצועיים, אנשים שמבצעים עבודות החלקה מדי יום. הם יביאו מניסיונם המעשי וכן מהידע שהם צברו במהלך השנים. צריך לציין שמעצבי שיער עוברים גם הכשרות בתחום הרבה אחרי שהם מסיימים את הלימודים שלהם בפועל.

בואו אלינו ולא תתאכזבו

רוצים לעבור מסלול מיוחד של לימודי החלקות? אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ואנחנו נשמח לספק לכם את כל המידע והכלים בתחום. אצל סרג'יו עיצוב שיער תקבלו את כל מה שאתם צריכים לדעת בנושא, צרו קשר בטלפון 073-7599540


 •        
 • צור קשר

  בואי להרשם במכללה לעיצוב שיער סרג'יו בראשל"צ, השאירו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.

  רשימת תפוצה

  הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו עדכונים.

  חדשות ועדכונים
  Web Statistics