לימודי עיצוב שיער - קורס עיצוב שיער

לימודי עיצוב שיער – ללמוד מהטובים ביותר – סרגי'ו המכללה לעיצוב שיער

 

על מה אנחנו חושבים כשאנחנו שומעים את הצירוף לימודי עיצוב שיער?

האם מדובר בעוד סוג של לימודים אשר תכליתם בכמה מפגשים בכוך אפל אשר לא ישרתו אותנו לאחר סיומם או שמה מדובר בקורסים אשר יש בהם תוחלת ממשית ללומד?


איננו יכולים להעיד על מה שאחרים עושים, אבל נוכל להעיד על עצמנו, לימוד עיצוב שיער זהו תחום מאוד פופולארי בזמן האחרון, הצלחות רבות נקשרות לדוגמניות אשר שיערן עוצב בקפידה ע"י מעצב שיער מצליח, אך לא רק הדוגמניות זוכות בתהילה.


עיצוב שיער הוא מקצוע מבוקש ולא בכדי, מהדוגמניות הלבושות בהידור בתצוגת אופנה ועד אחרון האנשים המקפידים על מראה נאות, כולם נדרשים מפעם לפעם לעבור שינוי תדמית, כחלק משינוי התדמית משמש גם לתחום עיצוב השיער.


בכדי להביא אותך, להיות מעצב/ת השיער הטוב ביותר בתחומך, נדרש מאיתנו במהלך תקופת קורס עיצוב השיער, הרבה מעוף ודמיון, עלינו להעניק לך את הכלים הטובים ביותר במהלך הקורס כך שבכל לקוח תוכל/י לטעת את היסודות היצירתיים שלך תוך שילוב האומניות שרכשת במהלך הלימודים ובצורה טובה.


לימודי עיצוב שיער הם בעצם תחום כולל למגוון רחב של נושאים, בין היתר נכללים בלימודים, קורס לעיצוב שיער, תספורות, מיני תכשירים, התנסות פראקטית ועוד. מגוון הקורסים מאפשרים לבוגר/ת הקורס להשתלב בצורה הטובה ביותר בשוק זה בארץ ובחו"ל בין אם כשכיר או כעצמאי. מגוון השיטות והכלים שירכשו בלימודים יאפשרו לך לבצע כל מלאכת עיצוב השיער הכי טוב שרק אפשר.

ללמוד מהטובים ביותר זה ללמוד אצלנו - אצל סרגי'ו בית הספר לעיצוב שיער – רק הטוב ביותר בתחומו יכול להבטיח כי הלימודים שלך יהיו המועילים ביותר לצורך שלך. רבים מדברים על כך שאין למעשה שום יכולת לעמוד על טיב המורה בטרם מתנסים בשירותיו באופן עצמאי, אכן הם צודקים, אבל ניתן לבטל את החששות ע"י בדיקת רשימת הבוגרים שלנו והישגיהם. כיום ניתן לראות כי בוגרי הלימודים במכללת סרג'ו הגיעו להישגים מרשימים בזכות עצמם וכמובן עם דחיפה קטנה שלנו.


אם גם את/ה רוצ/ה ללמוד מהטובים ביותר, אתם מוזמנים להרשם ולקחת חלק באחד הקורסים לעיצוב שיער שלנו.

"מורה בינוני אומר. מורה טוב מסביר. מורה מעולה מדגים. מורה גדול מעורר השראה."
 עולם הצבע - קבוצתי
עולם הצבע - קבוצתי

לימודי עיצוב שיער - קורס בבית ספר לעיצוב שיער סרג'ו בראשון לציון

כימיה תוכנית אישית
כימיה תוכנית אישית

קורס כימיה ללימוד עיצוב שיער בבית ספר לעיצוב שיער סרג'ו בראשון לציון. בית ספר לעיצוב שיער המוביל בישראל. ההרשמה בעיצומה, לפרטים התקשרו 073-7599540

לימודי ספרות למתקדמים
לימודי ספרות למתקדמים

חושב על לימודי ספרות ברמה גבוהה? במכללת עיצוב השיער של סרג'ו מציעים לך: קורס ספרות ברמה מתקדמת ואיכותית עםסביבה נעימה וצעירה.

כיתת אומן
כיתת אומן

קורס לימוד עיצוב שיער עם טכניקות וגזירות מיוחדות בשילוב צבעים מיוחדים המשתלבים למראה כולל.

צור קשר

בואי להרשם במכללה לעיצוב שיער סרג'יו בראשל"צ, השאירו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.

רשימת תפוצה

הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו עדכונים.

חדשות ועדכונים
Web Statistics