לימודי תספורות מתקדמותלימודי תספורות מתקדמות – להיות ספר ברמה אחרת

בכל תחום אותו אנחנו לומדים בחיים, אנחנו תמיד יכולים לעלות מדרגה, ללמוד עוד שלב ועוד שלב, לא משנה כמה אנחנו יודעים וכמה אנחנו לומדים, תמיד אנחנו יכולים ללמוד עוד ולהתקדם. כך גם בתחום של עיצוב שיער ותספורות. לימודי תספורות מתקדמות מיועדים למעצבי שיער מנוסים אשר מבקשים להתנסות בתספורות שונות, מיוחדות, כאלה שלא ניתן לראות כל יום ויש מצב סביר שלא בכל יום הם יתבקשו לעשות אותן, אך בהחלט מדובר בתספורות ייחודיות אשר לא מעט נשים וגברים יכולים להיכנס אליהם למספרה ולבקש מהם לספר אותם בכך. לימודי תספורות מתקדמות, מיועדות כאמור למעצבי שיער בעלי ניסיון אשר יש להם את הכלים והידע לעשות תספורות מסוגים שונים, תספורות רגילות וקצת יותר מיוחדות, כך שהם יוכלו להשתמש במה שהם יודעים בשביל לעשות גם תספורות מתקדמות יותר.

לימודי תספורות מתקדמות

מה לומדים במסגרת לימודים אלו

במסגרת הלימודים, ילמדו מעצבי שיער כיצד לעצב תספורות מתקדמות, באילו סוגי שיער ניתן לעשות זאת, עם אילו תכשירים ואמצעים ניתן לייצר זאת, ויתרה מזו, כיצד ניתן לשמר את התספורות לאורך זמן, בתנאי מזג אוויר שונים ובכלל. הלימודים כוללים לצד הדגמות מעשיות ועבודה בכיתה גם חומר תיאורטי, הן כזה שקשור לסוג ולמבנה השיער והן כזה שקשור לתכשירים ולציוד בו משתמשים.

מי הם המורים בתחום

לימודי תספורות מתקדמות, כפי שניתן להבין, הם לימודים מיוחדים שלא כל אחד יכול להעביר, על כן המורים בתחום הם אנשי מקצוע ותיקים ומנוסים אשר יש להם ניסיון הן בתחום של עיצוב שיער בכלל והן בתחום של תספורות מתקדמות ומיוחדות בפרט. מדובר על מעצבי שיער שעבדו עם לקוחות מגוונים, הן דמויות מפורסמות והן פחות, הן אמנים ושחקנים והן אנשים מעולמות תוכן אחרים. הם מביאים ללימודים את כל הידע שיש להם בנושא.

לימודי תספורות מתקדמות

הירשמו היום ללימודים

אם אתם מעוניינים לדעת כיצד עושים תספורות מתקדמות, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום, פנו אל סרג'יו עיצוב שיער בטלפון 073-7599540, וקבלו את כל המידע בתחום ונוכל לרשום אותם מיד.


 •        
 • צור קשר

  בואי להרשם במכללה לעיצוב שיער סרג'יו בראשל"צ, השאירו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.

  רשימת תפוצה

  הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו עדכונים.

  חדשות ועדכונים
  Web Statistics