לימוד החלקה יפנית
לימוד החלקה יפנית: גם מעניין, גם משתלם

החלקה יפנית תפסה מקום של כבוד בתחום עיצוב השיער בכלל, ובתחומי ההחלקות בפרט. לימוד החלקה יפנית הפך מבוקש מאוד עם הביקוש של נערות ונשים לשיער חלק, יפה ומרשים, שנראה כאילו נולדו איתו. לימוד החלקה יפנית הוא קורס שפונה לכל אחד ואחת מאיתנו האוהבים את תחום העיסוק בשיער ואת תחומי העיצוב. כל מה שנדרש הוא עיניים טובות ובוחנות , ובעיקר ידיים טובות האוהבות לעצב, לשנות ולחדש, להפוך את העולם ליפה והרמוני יותר, ולהעלות חיוך על פני מערות ונשים שזכו להגשים משאלה.
 

 

לימוד החלקה יפנית כולל הן לימודים בהיבט  התיאורטי והן כמובן המעשי, לשם צבירת ניסיון והיכרות מעמיקה ואותנטית עם התחום. לימוד החלקה יפנית כולל לימוד על המרכיבים השונים של ההחלקה, הרכיבים הכימיים והטבעיים, ולימוד אופן השיטה, שבה חומרי ההחלקה חודרים לשיער במהירות ומיישרים אותו.
 היכן כדאי ומומלץ לעבור קורס לימוד החלקה יפנית?

מובן כי כדאי לבחור במעצבי שיער שהינם מקצועיים, כאלה המקפידים על רמה גבוהה, ושלמדו במכללות אמינות ונחשבות לעיצוב שיער. תחום לימוד החלקה יפנית הוא רציני ומקצועי, ובשום אופן לא כדאי להתפתות למעצבי שיער שעובדים בצורה חובבנית, שודאי יהיו חסרי הכשרה ראויה.
 ולהמלצה: אצל סרג'ו ניתן ללמוד החלקה יפנית באופן המקצועי והמעמיק ביותר.

לסרג'ו ניסיון רב בתחום ייחודי זה, ומאחוריו תלמידים רבים אשר למדו את רזי המקצוע והם כעת ספרים ומעצבים מוכשרים בזכות עצמם. הבוגרים של המקום מספרים כי הלימודים היו חווייתיים, מעניינים ומעמיקים יותר מכפי שציפו. אצל סרג'ו, לא פחות חשוב, תמצאו גם גישה מיוחדת ויחסי אנוש מיוחדים במינם, אשר מאפשרים לימודים באווירה טובה, תורמת וחיובית. בהצלחה.צור קשר

בואי להרשם במכללה לעיצוב שיער סרג'יו בראשל"צ, השאירו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.

רשימת תפוצה

הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו עדכונים.

חדשות ועדכונים
Web Statistics