לימוד עיצוב שיער
רוצה ללמוד עיצוב שיער?

אם החלום שלך הוא לימוד עיצוב שיער, תקבל כרטיס כניסה לעולם הרחב של אופנה, סטיילינג, עיצוב ויופי.
לימוד עיצוב שיער יעניק לך את הכלים, הידע והניסיון הנדרשים כדי לעסוק בכל מה שקשור לשיער. תלמד כיצד לטפל נכון בשיער, לעצב אותו, תרכוש ידע וניסיון של צביעת שיער ותקלב כלים כיצד להתאים אותם ללקוח או ללקוחה. בנוסף ללימודי עיצוב שיער בסיסיים אפשר ללמוד בקורסים מיוחדים נושאים שונים כמו קורס תספורות לגבר וקורס עיצוב שיער לגברים, קורס תסרוקות ערב, כמו כן ניתן ללמוד על טיפולים מיוחדים לשיער כמו צביעת שיער והחלקות שונות.

 בקורס עיצוב שיער לנשים התלמידים לומדים על טכניקות עכשויות בעיצוב שיער

מטרת הלימודים היא לא רק לרכוש ידע אלא בנוסף לרכוש בטחון עצמי בעבודה המקצועית על ידי תרגול ועבודה מעשית. בקורסי הספרות המקצועיים והאיכותיים תוכלו לרכוש את כל הידע המתקדם ביותר בתחום הספרות ועיצוב השער, תוך יישום הידע בתרגול ובליווי מלא. במהלך הלימודים התלמידים ישכללו את כשרונם הטבעי ואת החוש האסתטי שלהם כדי להיות מסוגלים לעצב שיער בצורה איכותית.
בקורס זה לומדים כל מה שקשור לתספורת, עיצוב שיער, עבודה עם פן, טיפולים בשיער כמו סלסול והחלקה. במסגרת הלימודים התלמידים רוכשים כלים מתאימים כדי להתאים את התספורת והתסרוקת למבנה הפנים של הלקוח או הלקוחה.
 תרגול חשוב וטכניקות שונות

כמו כן התלמידים מקבלים ידע ותרגול על טכניקות שונות המקובלות בתספורות ילדים וגברים. בקורסים מתקדמים בתחום זה לומדים גם לעבוד עם מכונת תספורת, התאמת התספורת למבנה הפנים של הגבר או הילד, צביעת שער והחלקה לגברים. אחד הקורסים המעניינים ביותר בתחום זה הוא התמחות בעיצוב תסרוקות ערב. בין הנושאים השונים שנלמדים בקורס זה יכירו התלמידים סוגים של תסרוקות ערב: מנופחות וצמודות, פיסול בג'ל, תסרוקות ערב לכלה ושימוש בתוספות שיער.

כל הקורסים הטובים בנושא ספרות ועיצוב שיער מלווים בשילוב בין ידע תיאורטי, תירגול על בובה ולאחר מכן תרגול על לקוחות.
בדרך זו התלמידים רוכשים ידע מעשי ובטחון מקצועי שילווה אותם בעתיד.
אחד האלמנטים החשובים בלימוד עיצוב שיער הוא שיש לתלמיד אפשרות של למידה לפי קצב אישי משלו.
לכל אדם דרך אישית וקצב לימודים אישית, לכן כשמדובר בטיפול בשיער חשוב שהתלמיד יקבל את כל הניסיון הנדרש עד לעצמאות בעבודה.
 כל הדרכים פתוחות לפניך

כשאדם הולך ללמוד עיצוב שיער, לעולם אין לדעת לאן הוא יקח את זה. בסוף הלימודים התלמידים מתחילים לעבוד במספרות גדולות או קטנות. תחילת הדרך היא בדרך כלל איטית עד שכל אחד מוצא את דרך הביטוי האישית והמתאימה לו ביותר. יש אנשים שיבחרו לפתוח מספרה שכונתית קטנה ואחרים יסעו לחו"ל ויפתחו בקרירה בין לאומית.
זה או זה, שניהם לוקחים איתם מטען עשיר של ידע, ניסיון ויכולות לעיצוב שיער של נשים, גברים וילדים ובכך הם מסייעים לכל אדם באשר הוא לבטא את היופי הפנימי והחיצוני באמצעות עיצוב השיער.
 צור קשר

בואי להרשם במכללה לעיצוב שיער סרג'יו בראשל"צ, השאירו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.

רשימת תפוצה

הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו עדכונים.

חדשות ועדכונים
Web Statistics