מכללה לספרותמכללה לספרות – כאן לומדים להיות מעצבי שיער

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות יותר ויותר מכללות בישראל, זה תהליך שהחל בשנות התשעים עם הפרטת החינוך הגבוה והאישור אשר ניתן למכללות לפעול באופן חופשי. אז החלו להיפתח בישראל מאות מכללות שמציעות תארים בתחומים שונים. בין היתר אנחנו יכולים למצוא גם את המכללה לספרות. במכללה לספרות מכשירים את דור העתיד של מעצבי השיער בישראל. מדובר בצעירים וצעירות שמעוניינות להשתלב בתחום, לפתוח מקומות משל עצמם ולהתפתח בו. אם בעבר כל מי שהיה רוצה להיות ספר, היה לומד במסגרת בית ספר מקצועי או במסגרת הצבא את רזי המקצוע, הרי שכיום כמו בתחומים רבים בחיים, גם בתחום של עיצוב שיער צריך ללמוד באופן מקצועי ומסודר כיצד להיות מעצב שיער, ולשם כך בדיוק יש את המכללה לספרות.

מכללה לספרות

מה לומדים כאן

במכללה לומדים כיצד להיות מעצבי שיער מקצועיים. הלימודים נערכים בשני אופנים עיקריים, תיאורטי ומעשי. במסלול התיאורטי, לומדים כל מה שצריך אודות מבנה השיער, סוגי השיער, איכות ואופי הטיפול בו. בין היתר לומדים על מרכיבי התכשירים השונים וחומרים שהם טובים לשימוש בשיער וכאלה שלא. במסלול המעשי, לומדים כיצד לבצע תספורות שונות, כיצד לעשות פן, החלקות, צמות ועוד שורה ארוכה של סגנונות עיצוב שיער. מן הסתם, מדובר על החלק בו התלמידים יותר נהנים בלימודים, אך שני החלקים חשובים מאוד.

מי מלמד ומי לומד במכללה

המרצים במכללה לספרות הם אנשי מקצוע אשר יש להם ידע מעשי בתחום. להבדיל מתחומי לימוד אחרים, כאן אי אפשר ללמד אם יש אך ורק ידע תיאורטי, בשביל ללמד במכללה לספרות צריך להיות מעצב שיער במקצוע עם ידע ויכולות מעשיות. מי שלומד במכללה הם צעירים וצעירות שרוצים להשתלב בתחום, מדובר על חבר'ה אחרי צבא שמשתמשים במענק שלהם לצורך הלימודים, בכך הם יכולים לשלם פחות עבור הקורסים ולהרוויח מקצוע לחיים.

מכללה לספרות

בואו תלמדו אצלנו ותהנו

אצלנו בסרג'יו לעיצוב שיער, תוכלו לקבל את כל הכלים בשביל ללמוד עיצוב שיער מקצועי ואיכותי. אנחנו מספקים לכם את כל הכלים הנדרשים. פנו אלינו עוד היום בטלפון 073-7599540


 •        
 • צור קשר

  בואי להרשם במכללה לעיצוב שיער סרג'יו בראשל"צ, השאירו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.

  רשימת תפוצה

  הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו עדכונים.

  חדשות ועדכונים
  Web Statistics