מכללה לעיצוב שיערמכללה לעיצוב שיער – כאן לומדים מקצוע לחיים

צעירים רבים אשר מסיימים צבא, נמצאים לא פעם בדילמה איזה מקצוע ללמוד, מקצוע בו הם יוכלו וירצו לעבוד כל חייהם וישמש להם כמקור פרנסה. אך יש מי שאין לו את הדילמה הזאת, יש מי שיודע מבעוד מועד מה הוא רוצה ללמוד ובמה הוא רוצה לעסוק כשיהיה גדול. מדובר בכל מי שנרשם למכללה לעיצוב שיער. מכללה לעיצוב שיער מכשירה מעצבי שיער, ספרים וספריות ומעניקה להם מקצוע לחיים. בדרך כלל, מי שנרשם למכללה, מתחבר אל התחום ויודע שהוא רוצה לעבוד בו כשיהיה גדול. לעיתים מדובר בצעירים שעסקו בתחום, באופן חובבני בזמן התיכון, למדו במסלול ספרות בבית ספר מקצועי או היו ספרים בצבא. יש גם מי שלא עסק בתחום מעולם אך הוא מתחבר אליו בצורות שונות ולכן הוא בוחר לעסוק בו. מכללה לעיצוב שיער יכולה לשמש גם כתחליף עבור מי שרוצה לרכוש עוד מקצוע, תעודה נוספת שתהיה לו ביד, כך אם יום אחד הוא יצטרך או ירצה להחליף קריירה, לחילופין הפרנסה הראשית שלו לא תספיק לו, הוא יוכל להעניק שירותי עיצוב שיער באופן מקצועי, במקום או במקביל.

מכללה לעיצוב שיער

מה לומדים אצלנו במכללה

מכללה לעיצוב שיער כוללת מסלולי לימוד שונים, המסלול המקורי אומנם הוא עיצוב שיער ומכיל את כל מה שקשור לתחום באופן מעשי ותיאורטי, אך המכללה גם עורכת קורסים ספציפיים אשר מותאמים למעצבי שיער שמעוניינים לעבור הכשרות והשתלמויות באפיקים שונים, וכן קורסים לקהל הרחב שמעוניין ללמוד את התחום. כאמור, הלימודים נערכים במסלול מעשי ותיאורטי, במקביל. מצד אחד לומדים על מבנה השיער, תכשירים, סוגי שיער ועוד. מצד שני, לומדים באופן מעשי סגנונות עיצוב וכיצד מעצבים שיער בצורה נכונה.

מדוע משתלם ללמוד במכללה

אם אנחנו רוצים להיות חשמלאים אז מן הסתם נלמד חשמל, ואם אנחנו רוצים להיות כלכלנים אז נלמד כלכלה. לא רק בגלל שכך נצבור את הידע בתחום, מעבר לזה, כך הלקוחות שלנו ידעו שאנחנו בעלי הכשרה מתאימה לעסוק בתחום וזו הסיבה מדוע משתלם ללמוד במכללה לעיצוב שיער.

מכללה לעיצוב שיער

אצלנו לומדים ברמה גבוהה

אצלנו בסרג'יו עיצוב שיער תיהנו מלימודים ברמה גבוהה מאוד ומחירים אטרקטיביים. פנו אלינו בטלפון 073-7599540 וקבלו הצעת מחיר.


 •        
 • צור קשר

  בואי להרשם במכללה לעיצוב שיער סרג'יו בראשל"צ, השאירו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.

  רשימת תפוצה

  הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו עדכונים.

  חדשות ועדכונים
  Web Statistics