קורסים ולימודים בבית ספר לעיצוב שיער - סרג'יו

בית ספר לספרות בראשון לציון – למה זה כדאי?

ישנם לא מעט צעירים המתחבטים בשאלה מה ללמוד ובאיזה תחום לפתח קריירה. צעירים אלו מוצפים בשטף של מידע לגבי קורסים שונים במקצועות שונים, שלא לדבר על לימודים אקדמאיים. חלק מאותם צעירים יודעים שהם רוצים להיכנס לתחום היופי והטיפוח, וספרות הוא מקצוע שיכול להיות מעניין, מאתגר, ומכניס. אם אתם גרים באזור ראשון לציון ומחפשים בית ספר לספרות בראשון לציון יש לנו מה להציע לכם. בית הספר לעיצוב שיער סרג'יו הוא מבתי הספר המובילים בישראל, בית ספר שבעזרתו תוכלו להיכנס למקצוע נחשב זה.
 

מה צריך לוודא?

כשמחפשים בתי ספר לספרות בראשון לציון או בסביבותיה ישנם מספר דברים שחשוב לוודא. ראשית, שבית הספר מנוהל על ידי איש או אשת מקצוע עם ניסיון בתחום, ולא כזה שעבד שנים ספורות ומיד פתח בית ספר. בית ספר לספרות בראשון לציון גם צריך להיות כזה שיש לו סגל מדריכים מנוסה, וחשוב מכך כזה עם סבלנות להדריך כל תלמיד ותלמיד בדרך להצלחה. היקף השעות גם הוא חשוב כמו גם החומר הנלמד ועד כמה הוא אקטואלי לשיטות העבודה כיום, ואם אתם מוצאים אחד שעונה על כל הדרישות הללו כנראה שמצאתם את מה שאתם מחפשים.
 

למה ללמוד אצל "סרג'יו עיצוב שיער".

כשמחפשים בתי ספר לספרות בראשון לציון או בכל מקום אחר באזור, צריך אם כן למצוא אחד שיש לו מוניטין ושמראה "קבלות" ב"סרג'יו עיצוב שיער" עברו עם השנים אלפי תלמידים, וזהו בית ספר הקיים כבר שלושים שנה, וכזה שתלמידים רבים בו הצליחו לאחר הלימודים והפכו למעצבי שיער מפורסמים. בית הספר לספרות בראשון לציון "סרג'יו עיצוב שיער" רואה בכל תלמיד ותלמיד, כמו גם כמובן כל תלמידה ותלמידה, פרוייקט אישי, והצוות עושה הכול על מנת שהתלמיד יצליח ויהיה עוד שגריר בעולם עיצוב השיער המתפתח כל הזמן. פנו אלינו עכשיו וקבלו מענה על כל שאלה, כמו גם אפשרות ללמוד באווירה צעירה עם צוות מקצועי ואדיב שיעשה הכל בשביל שתצליחו ובשביל שתכנסו לעולם זה ברגל ימין.

המכללה מקבלת תלמידים מכל רחבי הארץ בזכות הגמישות של הלימוד האישי והימי לימוד המרוכזים


צמות אתיופיות שרובה
צמות אתיופיות שרובה

קורס החלקות
קורס החלקות

קורס תוספות שיער
קורס תוספות שיער

קורסים לעיצוב שיער
קורסים לעיצוב שיער

עד 3000 ש"ח מלגה ללימודים במתנה לנרשמים עד ה 30/4/16 ,מגוון רחב של קורסים לעיצוב שיער בבית ספר לעיצוב שיער סרג'ו בראשון לציון. מהרו להרשם 073-7599540

קורס אומברה
קורס אומברה

לימודי קוסמטיקה וטיפוח
לימודי קוסמטיקה וטיפוח

לימודי איפור
לימודי איפור

לימודי איפור מקצועי , משלבים בתוכם כמה מגמות: לימודי איפור לכלה , לימודי איפור במה , לימודי איפור וידיאו, לימודי איפור טלוויזיה לימודי איפור קולנוע , לימודי איפור לתצוגות אופנה ,לימודי איפור יצרתי ,לימודי איפור לצילומי סטיליס וכדומה.

לימודי עיצוב שיער
לימודי עיצוב שיער

עד 3000 ש"ח מלגה ללימודים במתנה לנרשמים עד ה 30/4/16 רק במכללת סרג'יו, לימודי עיצוב שיער. מהרו להירשם! קורסים רבים בבית ספר לעיצוב שיער סרג'יו ראשון לציון. ההרשמה בעיצומה. התקשרו 073-7599540

קורס כימיה
קורס כימיה

קורס איפור
קורס איפור

חדש בסרג'ו עיצוב שיער בית הספר לעיצוב שיער המוביל בישראל: קורסים לאיפור: קורס איפור לערב, קורס איפור לכלה, קורס איפור אישי ועוד... ההרשמה בעיצומה!

צור קשר

בואי להרשם במכללה לעיצוב שיער סרג'יו בראשל"צ, השאירו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.

רשימת תפוצה

הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו עדכונים.

חדשות ועדכונים
Web Statistics