קורס אומברה וביליאג'קורס אומברה ובליאיג' - לומדים כיצד לצבוע בצורה נכונה

בשנים האחרונות יותר ויותר נשים וכן לא מעט גברים, מבקשים לצבוע את שיערם לבלונד ברמות שונות. לכן זה לא מספיק עוד ללמוד אך ורק צביעת שיער בצורה רגילה או כיצד לצבוע שיער לבלונד, כפי שהיה נהוג בעבר, אלא יש ללמוד קורס אומברה וביליאיג'. זהו קורס לצביעת בלונד מתקדם, קורס שנותן לנו כלים כיצד לצבוע בצורה נכונה את השיער, במקרים שמדובר בסוג שיער קשה יותר, כמו כן הקורס מעניק לנו כלים כיצד לבצע צביעה בשיטות מתקדמות כולל שיטות תלת מימד. קורס זה מועבר על ידי מרצים בכירים בתחום של עיצוב שיער, בפרט על ידי בעלי מספרות אשר מתמחים בתחום של צביעת שיער, ויצרו נישות חדשות ומתקדמות לצביעת בלונד וגוונים.

קורס אומברה ובליאיג'

מה לומדים במסגרת קורס זה

קורס אובמברה וביליאג', כולל כלים שונים אשר אמורים לעזור לנו להתמודד עם סגנונות שיער ותספורות שונות, כך שנוכל לצבוע את השיער בצורה הרבה יותר מדויקת ונכונה מבלי לגרום לו נזק. כמו כן הקורס מכשיר את התלמידים לעבוד עם חומרים וציוד מסוגים שונים, אשר נדרשים לטיפול במסגרת צביעת שיער לבלונד או גוונים. חשוב לומר שהקורס כולל גם מאפיינים תיאורטיים, לצד מאפיינים מעשיים שהם הכרחיים על מנת להתקדם ולהבין כיצד לבצע את העבודה.

קורס אומברה ובליאיג'

מי מלמד את הקורס

קורס זה מועבר על ידי מעצבי שיער בכירים, אשר במהלך השנים גם התמחו בשיטת אומברה וביליאיג' וכן בשיטות מתקדמות אחרות לצביעת בלונד. במקרים מסוימים אף מדובר במעצבי שיער שפיתחו שיטות משל עצמם כיצד לצבוע לבלונד בצורה טובה ומתקדמת יותר. כמו כן, במהלך הקורס נערכים מפגשים עם אנשים מתחום תכשירי השיער אשר מציגים מוצרים שונים שיכולים לעזור בתהליך העבודה, בין אם זה בצביעה ובין אם זה בטיפוח ותחזוקת השיער לאחר מכן.

אצלנו לומדים קורס ברמה גבוהה

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום ולקבל את כל המידע אודות קורס אומברה וביליאג' אשר מועבר אצל סרג'יו עיצוב שיער. פנו אלינו בטלפון 073-5799540 ונשמח לעמוד לרשותכם.


 •        
 • צור קשר

  בואי להרשם במכללה לעיצוב שיער סרג'יו בראשל"צ, השאירו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.

  רשימת תפוצה

  הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו עדכונים.

  חדשות ועדכונים
  Web Statistics