קורס בלונד וגווניםקורס בלונד וגוונים - להפוך את השיער לזוהר יותר

לא מעט נשים בישראל ולמעשה בכל העולם, צובעות מעת לעת את שיערן והופכות אותו מכהה לבהיר, ובמילים אחרות משיער שחור או חום לשיער בלונד עם גוונים. למען האמת, לא רק נשים עושות את זה, אנחנו יכולים לראות בשנים האחרונות גם גברים רבים אשר צובעים את שערן והופכים אותו מכהה לבהיר. על מנת לעשות את זה בצורה נכונה יש לעבור קורס בלונד וגוונים. קורס זה מועבר על ידי אנשי מקצוע והוא יכול להתאים לספרים, מעצבי שיער וכן לאנשים מהיישוב שאינם מתעסקים בעיצוב שיער ורוצים לדעת כיצד לעשות את זה נכון. במסגרת קורס זה לומדים כל מה שצריך לדעת על שימוש בחומרים שמאפשרים לצבוע את השיער בצורה טובה וכן כל מה שצריך לדעת על מבנה השיער, שמאפשר לשנות את הצבעים והגוונים שלו מכהה לבלונד. צריך לזכור מדובר על שינוי שיכול להשפיע על הפיגמנטים והמבנה של השיער ולכן חשוב לדעת כיצד עושים את זה בצורה נכונה.

קורס בלונד וגוונים

מה לומדים במסגרת הקורס

במסגרת הקורס לומדים כיצד להשתמש בצבעים לשיער בצורה נכונה, לדעת להבדיל בין מספרים שונים אשר כל אחד מסמל סוג צבע אחר, כמו כן לומדים כיצד לבצע את הצביעה בפועל וכן כיצד לטפח את השיער ולשמור עליו אחרי שמסיימים לצבוע אותו. בקורס יתבצעו הדגמות מעשיות על מנת שיהיה ניתן לראות את ההשפעות של הצביעה בלייב, ולא רק בתיאוריה.

מי מעביר את הקורס

הקורס מועבר על ידי אנשי מקצוע כאמור, מעצבי שיער שמתמחים בצביעת בלונד וגוונים, הם מבצעים זאת כל יום על הלקוחות שלהם, גברים ונשים, ועל כן הם מתמחים ומתמקצעים בתחום. חשוב לומר, הקורס מכיל מידע גם על נושאים חופפים שקשורים באופן כזה או אחר לצביעת שיער ולכן חשוב שהמורים בקורס יהיו אנשי מקצוע איכותיים.

קורס בלונד וגוונים

אצלנו לומדים קורס ברמה הגבוהה יותר

אצלנו, בסרג'יו עיצוב שיער, תוכלו ליהנות מקורס בלונד וגוונים ברמה הגבוהה ביותר שיש בשוק. אתם יכולים ליצור איתנו קשר בטלפון 073-7599540 ולקבל את כל הפרטים עוד היום.


 •        
 • צור קשר

  בואי להרשם במכללה לעיצוב שיער סרג'יו בראשל"צ, השאירו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.

  רשימת תפוצה

  הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו עדכונים.

  חדשות ועדכונים
  Web Statistics