קורס החלקותקורס החלקות – להיות חלק מהאופנה

אחד התחומים הבולטים ביותר בעולם עיצוב השיער הוא, תחום החלקות שיער. אנחנו יכולים לראות היום לא מעט נשים אשר עוברות החלקות, בין אם יפניות, ברזילאיות ואחרות. לכן, אנחנו יכולים למצוא לא מעט מעצבי שיער אשר מבקשים להתמחות בתחום זה, על מנת שיוכלו להציע שירות זה לכמה שיותר לקוחות. על מנת להתמחות בתחום של החלקות שיער, יש לעבור קורס מתאים. ניתן למצוא היום מגוון קורסים בתחום, חלקם נחשבים מאוד מקצועיים ואיכותיים, כאלה אשר מאפשרים ללמוד את כל המידע הנדרש בתחום ומכשיר מעצבי שיער צעירים ומנוסים לבצע עבודות החלקה מסוגים שונים על סוגי שיער מגוונים. קורס החלקות מקנה את כל הכלים הנדרשים, הן בשביל להתמודד עם סגנונות שיער מגוונים והן בשביל לבצע החלקות ברמה הגבוהה ביותר שיש, לשביעות רצונן של הלקוחות. במסגרת הקורס מתבצעים הדגמות מעשיות כיצד לבצע את העבודה, כך שבשעת האמת, כל מעצב שיער ידע כיצד להתנהל, מה סדר הדברים ומה עליו לעשות בשביל להעניק ללקוחה שלו את ההחלקה הטובה ביותר.

קורס החלקות

מה כולל הקורס

קורס החלקות, כולל כאמור הדגמות מעשיות של החלקות מסוגים שונים, הסברים על ההבדלים בין החלקה כזו להחלקה אחרת, וכן הוא כולל שורה ארוכה של עבודות שקשורות לתחום באופן ישיר או עקיף. כמו כן, קורס החלקות כולל היכרות עם תכשירים וציוד אשר בו יש להשתמש בזמן העבודה. הקורס גם מעניק כלים מה ניתן לעשות בנוסף להחלקות וכיצד ניתן להפוך החלקות לסגנונות שיער נוספים.

מי מעביר את הקורס

קורס החלקות מועבר על ידי מעצבי שיער בכירים אשר מתמחים, לא רק בסגנונות עיצוב שיער שונים אלא גם בהחלקות שיער באופן ספציפי. כך התלמידים מקבלים כלים מבעלי ניסיון בתחום ויכולים לקבל עזרה ופתרון לכל בעיה שעלולה לצוץ במהלך עבודתם.

קורס החלקות

פנו אלינו וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית

אנחנו בסרג'יו עיצוב שיער, מספקים שירותי החלקות מסוגים שונים וכן מעבירים קורסים בתחום. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ואנחנו נשמח להציג בפניכם את השירות שלנו. הטלפון שלנו הוא 073-7599540.


 •        
 • צור קשר

  בואי להרשם במכללה לעיצוב שיער סרג'יו בראשל"צ, השאירו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.

  רשימת תפוצה

  הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו עדכונים.

  חדשות ועדכונים
  Web Statistics