קורס טיפוחקורס טיפוח – לומדים כיצד לטפח את השיער של האישה

מעצבי שיער רבים עוברים במהלך השנים, קורס טיפוח במטרתו הם לומדים כיצד לטפח בצורות שונות וחדשניות את השיער של הלקוחות שלהם. לקורס זה נרשמים גם אנשים שאינם מעצבי שיער בהכרח אשר מעוניינים ללמוד אודות טיפוח שיער וכן טיפוח באופן כללי. קורס טיפוח הוא קורס ייחודי, מאחר והוא לא מתעסק בהכרח בנושא ספציפי אחד, הוא לא דומה לקורס החלקות שמתעסק אך ורק בתחום זה או קורס תסרוקות ערב וכלה שמתעסק אך ורק בתסרוקות אלו. מדובר בקורס רחב יותר שמתעסק במגוון של נושאים שקשורים לעולם הטיפוח של השיער מהיבטים שונים. במסגרת קורס זה לומדים כיצד להתמודד עם דוגמאות שונות של סגנונות שיער. קורס טיפוח שיער מועבר על ידי מעצבי שיער בכירים ואנשי מקצוע, אשר במהלך השנים גם רכשו מיומנויות של טיפוח על פי הספר, אך גם יצרו מיומנויות ושיטות משלהם, אותן הם מבקשים להעביר הלאה אל מעצבי שיער צעירים וכן על אנשים שמעוניינים ללמוד אודות העולם של טיפוח שיער.

קורס טיפוח

מה לומדים במסגרת הקורס

דבר ראשון לומדים מה זה טיפוח, מה יכול להיות מוגדר כטיפוח שיער. הרי לא כל דבר, לא בכל פעם כשמעבירים מסרק על שיער זה נחשב לטיפוח. יש שלל דברים שיכולים להיחשב כטיפוח שיער בצורה כזו או אחרת. דבר שני, לומדים כיצד לטפח שיער בפועל, כיצד עושים את זה בצורה נכונה ומושכלת. כך אנחנו יכולים ליהנות ממגוון אפשרויות בתנאים שונים. מן הסתם, לומדים לעבוד עם תכשירים שונים וכן עם אמצעים מיוחדים לטיפוח שיער.

מי מעביר את הקורס

כאמור, את הקורס מעבירים מעצבי שיער ואנשי טיפוח שהתמקצעו בתחום במהלך השנים ורכשו ניסיון רב בו. אנחנו יכולים למצוא מעצבי שיער שמתמחים בטיפוח שיער מסוגים שונים וכן כאלה שמתמחים בטיפוח שיער מסוג מסוים.

קורס טיפוח

בואו תלמדו אצלנו איך עושים טיפוח

אצלנו בסרג'יו עיצוב שיער, תוכלו ליהנות מקורס טיפוח שיער מקצועי וברמה גבוהה. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון 073-5799540 ולקבל את כל הפרטים על הקורס.


 •        
 • צור קשר

  בואי להרשם במכללה לעיצוב שיער סרג'יו בראשל"צ, השאירו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.

  רשימת תפוצה

  הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו עדכונים.

  חדשות ועדכונים
  Web Statistics