קורס צמותקורס צמות – כאן לומדים כיצד עושים את זה נכון

מבין כל סגנונות עיצוב השיער הקיימים, יש סגנונות שנראים לנו קלים ומוכרים, אך בפועל הם דורשים לא מעט עבודה וחשיבה, ידיים טובות ומהירות. דוגמא טובה לכך זה עיצוב שיער על ידי צמות. כל הורה, בוודאי כל אימא, יודעת כיצד לעשות צמות לבנות שלה, גם אבות למדו עם הזמן כיצד לעשות את זה, אך מה קורה כשמדובר בשיער הרבה יותר ארוך, יותר מפותח, שלא נגיד יותר מתוחכם? בשביל זה אנחנו צריכים ידע מקצועי יותר, לשם כך אנחנו נפנה אל קורס צמות. קורס צמות מיועד, מן הסתם, לא רק להורים או כל אחד שמעוניין לדעת כיצד לעשות צמות, קודם כל הוא מיועד לאנשי מקצוע, ספרים ומעצבי שיער שמעוניינים לדעת כיצד עושים צמות. במסגרת הקורס הם ילמדו לעשות צמות הרבה יותר מסובכות מאשר צמות של ילדות קטנות, צמות מורכבות וייחודיות, כאלה שנדרש זמן רב בשביל לעשות אותן.

קורס צמות

מה לומדים במסגרת הקורס

במסגרת קורס צמות לומדים כיצד לעשות צמות אתיופיות, אינדיאניות וצמות מסוגים אחרים. הרעיון הוא לדעת כיצד לעבוד עם כמה שיותר סוגי שיער וכיצד לעצב אותו בצורה הרבה יותר יפה ואפקטיבית. כמו כן, במסגרת הקורס לומדים עם אילו תכשירים יש לעבוד בזמן שעושים צמות וכן בשביל לשמור עליהן לאורך זמן, כיצד מתחזקים את הצמות ואילו הוראות יש לתת ללקוחות בשביל שיוכלו לשמור על הצמות למשך זמן רב.

למי הקורס יכול להתאים

קורס צמות יכול להתאים למעצבי שיער, ספרים וספריות אשר מעוניינים להרחיב את המידע שלהם בתחום של עיצוב שיער בכלל וכן את המידע שהם כבר יודעים על כל מה שקשור לצמות. חשוב לומר, בדרך כלל מי שנרשם לקורס זה בא עם ניסיון מוקדם בתחום של עיצוב שיער בכלל וצמות בפרט, אך זה לא מחייב, גם מי שאין לו ידע וניסיון, יכול להירשם וללמוד.

קורס צמות

נרשמים אצלנו ולומדים אך לעשות צמות

אצלנו בסרג'יו עיצוב שיער תוכלו ליהנות מקורס צמות איכותי, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון 073-7599540 ולקבל הצעות מחיר אטרקטיביות.


 •        
 • צור קשר

  בואי להרשם במכללה לעיצוב שיער סרג'יו בראשל"צ, השאירו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.

  רשימת תפוצה

  הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו עדכונים.

  חדשות ועדכונים
  Web Statistics