קורס תספורות לגבר


שם הקורס:

"עיצוב שיער גברים וילדים - מסלול מורחב"

 

תיאור הקורס:

בקורס תספורות גברים וילדים תלמדו טכניקות ושיטות עבודה עדכניות בתחום של עיצוב שיער לגברים וילדים.
 

מטרה:

הכשרת תלמידים בנושאים של עיצוב שיער (תספורות, פנים, החלקה, צביעה וגוונים) לגברים ולילדים. הקניית ביטחון עצמי מקצועי בתחום ע”י תרגול מעשי רב.
 

למי הקורס מיועד:

לכל גבר/אישה עם או בלי ניסיון קודם, בעלי חוש אסתטי ומשיכה לתחומי העיצוב והיופי, הרואים בתחום של עיצוב שיער מקצוע וקריירה עם הסמכה ישראלית ובינלאומית.
 

תכנית הלימודים:

70 שעות אקדמיות ב-25 מפגשים (בוקר/צהריים/ערב)
 

מה תלמדו בקורס:

  • החזקת מספרים וכלים מקצועיים
  • הכרת כל סוגי התספורות הקיימות לגבר
  • מימוש גזירה של תספורות
  • גזירה במסרק ומספריים
  • עבודה עם מכונת תספורת
  • סוגי הפנים השונים לגבר
  • מריחת צבע וגוונים לגבר
  • החלקה לגבר ועוד.

הקורס כולל תרגולים על גבי ראשי אימון (בובה) ועבודה מעשית מונחית מול לקוחות אמתיים.
 

תעודה:

"קורס תספורות לגבר"
 

התנדבויות:

ביצוע תספורות למטרת תרגול (ותרומה לקהילה) בהוסטלים, בתי אבות, כפר ילדים ועבור עמותת פתחון לב.

כל משתתפי הקורס יקבלו ערכת ציוד מקצועי הכוללת חומרים ומכשירים איכותיים (ויקרים) שהכרחיים לתרגולים ולעבודה מעשית כגון: ראש אימון, פן, מכונת תספורת, מספרים מקצועיים, מסרקים, מברשות לפן וכו'.
 

הערות:

א. השמה – בוגרי קורס תספורות גברים מבוקשים, נדרשים ונשלחים באמצעותנו לעבודה במספרות ברחבי הארץ.
ב. תעודות ניתן לקבל גם באנגלית , תעודה בינלאומית.
ג. הלימודים מוכרים למימון באמצעות הפיקדון לחיילים משוחררים!!

 

קורס ספרות גברים – רק בסרג'יו עיצוב שיער!

ספרות הוא מקצוע עתיק, מקצוע שתמיד היה קיים מאז שהשיער הומצא, שזה בעצם מראשית האנושות... אך פעם להיות ספר היה מצריך יידע בסיסי וכלי עבודה בסיסיים, וכיום, המקצוע כבר לא נקרא ספרות אלא "עיצוב שיער" ולא סתם, כיום, בעולם בו ליופי ולמראה החיצוני יש משמעות חשובה כל מקצועות הטיפוח הם כבר לא סתם "עוד מקצוע" אלא נחשבים מקצועות רציניים ומבוקשים. כך גם קורס ספרות גברים. לגבר של היום ישנה מודעות רבה יותר, ולכן רבים מהם הולכים למעצב שיער מקצועי, מה שהופך את המקצוע לנדרש.

מה לומדים?

קורס לספרות גברים אם כן הוא קורס מבוקש, וככל שהדרישה הגברית לספר מקצועי הולכת וגוברת כך עולה הדרישה למקצוע. בקורס לומדים טכניקות שונות לעיצוב שיער של גברים, התאמה של השיער לאופי ולמראה החיצוני, וכמובן בהתאם לבקשותיו של הלקוח. קורס ספרות גברים מוצע במספר מקומות ברחבי הארץ, אך ב"סרג'יו עיצוב שיער" תמצא את הקורס המתקדם ביותר והמקצועי ביותר, כי שנים רבות של ניסיון עושות את שלהן.

מה חשוב לבדוק?

כפי שציינו ישנם לא מעט בתי ספר המציעים קורסים לספרות גברים, אך אם החלטתם בכיוון הזה כדאי לכם ללכת את הטובים ביותר. בשביל להצליח בכל מקצוע צריך ללמוד מהמקצוענים, וב"סרג'יו עיצוב שיער" יש את הצוות בעל הניסיון הרב ביותר והמתקדם ביותר. חשוב כמובן לבדוק האם בית הספר מציע סיוע בקבלה לעבודה לאחר סיום הקורס, אך מי שישקיע וילמד את רזי המקצוע יוכל לעבוד כעצמאי ולהגיע רחוק מאוד.

למה ללמוד ב"סרג'יו עיצוב שיער"

כי כשלומדים מהטובים ביותר מקבלים את התוצאות הטובות ביותר! שלושים שנה של ניסיון הם משהו שלא הולך ברגל... וניסיון כזה יחד עם צוות מקצועי ומיומן, ובעיקר צוות שיודע להעביר את החומר הנלמד הן בפן התאורטי והן בפן המקצועי בצורה הברורה ביותר והמיטבית ביותר. פשוט, תשאלו את בוגרי בית הספר ותראו לאן הם הגיעו לאחר הלימודים... פנו אלינו עכשיו ונשמח לענות לכם על כל שאלה וכמובן ללמד אתכם את אחד המקצועות המבוקשים כיום.


צור קשר

בואי להרשם במכללה לעיצוב שיער סרג'יו בראשל"צ, השאירו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.

רשימת תפוצה

הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו עדכונים.

חדשות ועדכונים
Web Statistics