תסרוקות ערב
לכל אירוע חשוב צריך תסרוקת

אם אתם יוצאים לאירוע משפחתי או אירוע עסקי, אתם ללא ספק כבר יודעים - כל אירוע שיוצאים אליו עם חליפה ושמלה, או שיש בו קוד לבוש כלשהו, תסרוקות ערב הן חלק בלתי נפרד מהלבוש הנשי.
 איך בוחרים תסרוקת ערב מתאימה?

זו שאלת השאלות, ובשביל לענות עליה צריך איש מקצוע עם שנות נסיון רבות שמכיר סוגי שיער, סוגי פנים, ואפילו יוכל להתאים את התסרוקת לבגדים אותם תכננת ללבוש. ישנו מבחר גדול של תסרוקות ערב שניתן לבחור מהן, ואפילו ניתן ליצור חדשות בהתאם לצרכים שלכם. אצל סרג'יו ישנו צוות מקצועי ומיומן שמשלב תסרוקות לפי פני הלקוחה, הלבוש והרצונות שלה, ומביא לתוך הסיטואציה נסיון רב שנים, אדיבות, מקצועיות ויצירתיות.
 תסרוקות סוגי השיער

במעגלים מסוימים בעבר, נשים היו נדרשות לשמור על שיער ארוך - שכן בעיקר ממנו ניתן היה ליצור תסרוקות ערב מתאימות ומתאימות לכל לבוש. היום כבר יודעים קצת יותר טוב וישנה יותר יצירתיות בתחום, ולכן היום ניתן למצוא למעט תסרוקות ערב לשיער ארוך גם תסרוקות שמתאימות לבילויים בחברה גבוהה גם לבעלות שיער קצר או בינוני, ובמקרה הצורך (והרצון) ניתן לעשות גם תסרוקות עם אלמנטים של שזירה ושל תוספות שיער, כך שגם אם ביום יום את מסתובבת עם שיער קצר או בינוני, לאירוע הזה תוכלי להגיע עם שיער ארוך.
ניתן לשלב צביעה או תספורת יחד עם התסרוקת, ותמיד יעבדו בכדי לבצע התאמת תסרוקת לפי תווי פנים הלקוחה, כי כמו שכולם כבר יודעים, תסרוקת אחת מתאימה למישהי אחת, ולמישהי אחרת היא עלולה לא להתאים.
 תסרוקות ערב בעבודה עצמית

אף על פי שבכדי ליצור תסרוקות ערב איכותיות במיוחד אתן תצטרכו לעבוד קשה מאוד (אם תעשו זאת בבית), אצל סרג'יו אנו מציעים לכן ללמוד איך לעשות זאת לבד. במספרה ניתנים קורסים לתסרוקות ערב, כמו גם קורסים של צביעה עצמית של השיער, ואנו נעשה ככל יכולתנו כדי להקל עליכן בעתיד, ולוודא שתוכלו לעשות את הכל בעצמכן.
 

הקורסים יועברו על ידי טובי המורים והספרים בארץ, וידאגו לתת לכן טיפים גם לגבי איך לשמור על השיער, איך להכין את השיער לקראת אירוע רשמי, באילו תכשירים מומלץ להשתמש לאחר צביעה או לאחר יישור השיער, ואפילו כיצד לסלסל או ליישר לעצמכן את השיער. אם לא תהיו מוכנות לעזוב את הסלון, אתן תמיד מוזמנות אלינו שנעשה את העבודה בשבילכן. בשביל זה אנחנו פה! •            
 • צור קשר

  בואי להרשם במכללה לעיצוב שיער סרג'יו בראשל"צ, השאירו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.

  רשימת תפוצה

  הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו עדכונים.

  חדשות ועדכונים
  Web Statistics